O nas

Nasza firma dysponuje warsztatem serwisowym przygotowanym do czynności serwisowych sprzętu, zapewniając stały zapas oryginalnych części zamiennych oraz środków gaśniczych.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w serwisie i dystrybucji sprzętu przeciwpożarowego. Dysponujemy warsztatem serwisowym przygotowanym do czynności serwisowych oraz konserwacyjnych.

Gwarancja jakości

Zgodnie z przyjętą polityką przez producentów sprzętu przeciwpożarowego w Polsce i na świecie, wszystkie gaśnice i urządzenia gaśnicze muszą się składać w 100% z części, które są wyprodukowane z przeznaczeniem do danego modelu. Gaśnice i urządzenia ppoż. są zintegrowaną całością współdziałających ze sobą komponentów, a wymiana chociaż jednego z nich na nieoryginalny wiąże się tym że w momencie zagrożenia w którym nastąpi potrzeba ratowania życia lub zdrowia człowieka sprzęt może nie zadziałać lub spowodować bardzo groźne uszkodzenia ciała osób go używających. Tylko wykorzystanie oryginalnych części zamiennych od uszczelek i podkładek do węży zaworów i środków gaśniczych może nam zagwarantować jakość wykonania naprawy, skuteczność gaśniczą oraz bezpieczeństwo osób używających. Dlatego należy zwrócić uwagę komu powierzamy swój sprzęt, firmy powinny posiadać odpowiednio wyposażone warsztaty serwisowe, stały dostęp do części zamiennych a także warunki do wykonywania napraw i napełnień sprzętu i magazynowania środków gaśniczych. Profesjonalny serwis sprzętu powinien odtworzyć oryginalny wzorzec gaśnicy tzn. zgodny z certyfikatem wydanym przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie. 

Wykonywana przez nas  działalność związana z narażeniem polegająca na instalowaniu i obsłudze urządzeń zawierających źródła promieniotwórcze oraz obrocie tymi urządzeniami – izotopowymi czujkami dymu oraz na przechowywaniu i  transporcie źródeł promieniotwórczych zainstalowanych w izotopowych czujkach dymu, nie ma wpływu na zdrowie ludzi i na środowisko. Wykonywanie działalności, nie powoduje także uwalniania substancji promieniotwórczych do środowiska.

Zezwolenie_Panstwowej_Agencji_Atomistyki.pdf

 

Nasze atuty

Dlaczego my?

Działamy na rynku od 1987 roku. Obsługujemy ponad 1000 obiektów w całej Polsce. Zapewniamy pełną obsługę serwisowo-logistyczną oraz szybkie działanie w sytuacjach awaryjnych.

5/5
Profesjonalna, miła obsługa. Duży wybór tablic oraz sprzętu BHP. Polecam!
Lech Chiberski
5/5
Dobrze zaopatrzony sklep z fachową obsługą. Artykuły pożarnicze dla domu, mieszkania i samochodu.
Mariusz Machczyński
5/5
Rewelacyjna obsługa! Właściciel ma świetne podejście do klienta.
Wojciech Hirschler

Możemy Ci pomóc!
Zadzwoń do nas!