O firmie

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu pożarniczego, znaków bezpieczeństwa i usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Firma nasza powstała w roku 1987 jako Zakład Konserwacji i Naprawy SprzętuPożarniczego BALEXPOL . W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się tylko naprawą i konserwacją sprzętu gaśniczego i pożarniczego.

W latach następnych w celu realizacji kompleksowych dostaw dla Naszych Klientów z zakresu ochrony p.pożarowej uruchomiliśmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ochrony Przeciwpożarowej i BHP. Uzyskaliśmy przedstawicielstwo handlowe GZWM i Ogniochron w Andrychowie. Aktualnie jesteśmy przedstawicielem handlowym największego Polskiego Producenta Sprzętu Pożarniczego OGNIOCHRON. Prowadzimy również autoryzowany serwis podręcznego sprzętu gaśniczego krajowych producentów gaśnic.

Posiadamy certyfikaty na wykonywanie przeglądów instalacji hydrantowych.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży pełny asortyment gaśnic i agregatów gaśniczych w cenach hurtowych jak również znaki ewakuacji i ochrony p.poż tablice budowlane, instrukcje BHP i P.poż, węże hydrantowe i bojowe, armaturę wodną oraz sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości jak również ubrania robocze i odzież ochronną bhp.

Zajmujemy się również organizowaniem i prowadzeniem szkoleń w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla wszystkich grup zawodowych.

Realizujemy dostawy pod oczekiwania Klienta. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych odbiorców oferujemy art. renomowanych producentów. Sprowadzimy również każdy inny towar na indywidualne zamówienie.

Zapewniamy kompleksową, miłą, fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy

Ewa i Ryszard Balcerkowscy